Fabrika dhe prodhuesit e Valve të Përshtatura të Kinës | Xinzhan

EKSPERTI I BALLAVE TE VALVE

10 vjet përvojë në prodhim

Fabrika dhe prodhuesit e Valve të Përshtatura të Kinës | Xinzhan

Përshkrim i shkurtër:

 • Madhësia: 1/4 "-10" (DN 8 mm ~ 250 mm)
 • Vlerësimi i presionit: Klasa 150 ~ 300 (PN16 ~ 50)
 • Materialet: ASTM A105, A350 LF2, A182 F304, A182 F316, A182 F6A, A182 F51, A182 F53, A182 F55, A564 630 (17-4PH), Monel, Inconel, etj.
 • Trajtimi i sipërfaqes: Lustrim, plating pa elektro nikeli (ENP), krom i fortë, karabit tungsteni, karabit krom, stelit (STL), inconel, etj.
 • Rumbullakësia: 0,01-0,02
 • Vrazhdësi: Ra 0.2-Ra 0.4
 • Koncentriciteti: 0,05
 • Detaje të Produktit

  FAQ

  Etiketat e produkteve

  Diapazoni i prodhimit:

  - Madhësia: nga 1/4 "në 20"

  - Vlerësimi i presionit: nga 150 lb në 4500 lb

  - Materialet: ASTM A105, ASTM LF2, A182 F304 (L), A182F316 (L), Duplex F51, F55, 17-4PH, Inconel 625 Ball, 690, 600, 617, 718, 718 SPF, Monel 1400, Monel R- 405, Monel K-500 Ball, Titanium Gr3, Gr4, Gr7, Incoloy 800, 825, 903, 907, serial Hastelloy C, Hastelloy B, 09G2S 09Г2С GOST, etj.

  - Veshje: Nitridimi, ENP, Veshja e kromit, Mbivendosja e saldimit, Veshja me lazer, Veshja HVOF, llak me flakë oksie-acetileni, Procesi i spërkatjes së plazmës, karabit i tungstenit, karabit i kromit, Stellitee, Inconel625, Monel400, Monel500, Ni60, etj.

  - Llojet: Top lundrues, top fiks, top me tre drejtime, top me bisht, top i segmentit V, top i valvulave të zbrazëta, top i salduar me pllaka, top i valvulave me ulje metali dhe komplet vendesh, topa jostandardë, etj.

   


 • I mëparshmi:
 • Tjetra: