Ballin e Valvulave të Kinës me fabrikën dhe prodhuesit e Rrjedhës | Xinzhan

EKSPERTI I BALLAVE TE VALVE

10 vjet përvojë në prodhim

Ballin e Valvulave të Kinës me fabrikën dhe prodhuesit e Rrjedhës | Xinzhan

Përshkrim i shkurtër:

 • Specifikimet: Nga 1 1/2 ”-10” (DN40mm ~ 250mm)
 • Vlerësimi i presionit: Klasa 150 ~ 600 (PN16 ~ 100)
 • Materialet: ASTM A105, A350 LF2, A182 F304, A182 F316, A182 F6A, A182 F51, A182 F53, A182 F55, A564 630 (17-4PH), Monel, Inconel, etj.
 • Trajtimi i sipërfaqes: Lustrim, plating pa elektro nikeli (ENP), krom i fortë, karabit tungsteni, karabit krom, stelit (STL), inconel, etj.
 • Rumbullakësia: 0,01-0,02
 • Vrazhdësi: Ra 0.2-Ra 0.4
 • Koncentriciteti: 0,05
 • Detaje të Produktit

  FAQ

  Etiketat e produkteve

  Xinzhan Valve Ball Co, Ltd përqendrohet në prodhimin e topit të valvulës me kërcell nga materiale integruese të falsifikimit.

  Fjalët kyçe:
  Topi i valvulës me kërcell, topi rrjedhës, topat e valvulës rrjedhëse, topi me kërcell.

  Valve Balls Karakteristikat
  Dy karakteristikat më të rëndësishme të topave të valvulave janë rrumbullakësia dhe përfundimi i sipërfaqes. Rrethrrotullimi duhet të kontrollohet veçanërisht në zonën kritike të vulosjes. Ne jemi në gjendje të prodhojmë topa valvulash me tolerancë të rrumbullakosjes jashtëzakonisht të lartë dhe sipërfaqe të lartë.

  Çfarë llojesh mund të
  prodhojmë për topa valvulash Topa valvulash të montuara në trunj, topa të valvulave të ngurta ose të zbrazëta, topa valvulash të ulura butë ose metalik, topa valvola me lojëra elektronike ose me splines dhe topa të tjerë të veçantë të valvulave në çdo konfigurim ose topa të modifikuar ose specifikim që mund të dizenjoni.

  Hapat e përpunimit:
  1: Boshllëqet e topave
  2: PMI dhe NDT Test
  3: Trajtimi i nxehtësisë
  4: NDT, Korrozioni dhe Karakteristikat e materialit Test
  5:
  6: Inspektimi
  7: Përfundimi i përpunimit
  8: Inspektimi
  9: Trajtimi i sipërfaqes
  10: Inspektimi
  11: Bluarja & Hapja
  12: Inspektimi Përfundimtar
  13: Paketimi & Logjistika

  Zbatimet:
  Topat e valvulave Xinzhan përdoren në valvola të ndryshme topash të cilat përdoren në fushat e naftës, gazit natyror, trajtimit të ujit, mjekësisë dhe industrisë kimike, ngrohjes, etj.

  Tregjet kryesore:
  Rusia, Koreja e Jugut, Kanada, Mbretëria e Bashkuar, Tajvani, Polonia, Danimarka, Gjermania, Finlanda, Republika Çeke, Spanja, Italia, India, Brazili, Shtetet e Bashkuara, Izraeli, etj.

  Paketimi:
  Për topat e valvulave me madhësi të vogël: kuti flluskë, letër plastike, kuti kartoni, kuti druri kompensatë.
  Për topat e valvulave me madhësi të madhe: qese flluskë, kuti kartoni, kuti druri kompensatë.

  Dërgesa: nga deti, nga ajri, me tren, etj.

  Pagesa:  Nga T / T, L / C.

  Përparësitë:
  - Shembuj të porosive ose porosive të vogla mund të jenë opsionale
  - Objekte të përparuara
  - Sistem i mirë i menaxhimit të prodhimit
  - Ekip i fortë teknik
  - Çmime të arsyeshme dhe me kosto efektive
  - Koha e dorëzimit të shpejtë
  - Shërbim i mirë pas shitjes


 • I mëparshmi:
 • Tjetra: